Neymar e feston Vitin e Ri i rrethuar nga 25 bukuroshe

Neymar e feston Vitin e Ri i rrethuar nga 25 bukuroshe

10:41, 02/01/2019

Neymar mban rekordin e transferimit më të shtrenjtë në historinë e futbollit dhe duket se po e shijon mjaft mirë jetën.

Braziliani i PSG-së gjatë ndërrimit të viteve ka postuar një foto ku rrethohej nga më shumë se 25 vajza të veshura me të bardha.

Ai uron gjithë fansat e tij me këtë foto speciale:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco