FOTO/ Manchester United e ka gjetur trajnerin e ri

FOTO/ Manchester United e ka gjetur trajnerin e ri

13:20, 01/01/2019

Manchester United është ende në kërkim të një trajneri të ri.

United kerkon ta transferoj nje trajner pa përfunduar ky sezon.

‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë trajnerin e Red Bull Salzburg, Marco Rose.

42-vjeçari mësohet se është në listën e ngushtë të Manchester United për tu ulur në stolin e tyre.

Mauricio Pochettino, Zinedine Zidane, Laurent Blanc, janë poashtu në listë për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaer që është në krye të skuadrës deri në fund të këtij sezoni.  

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco