VIDEO/ ‘Shpërthen’ Reali, brenda 6 minutash shënohen 3 gola

VIDEO/ ‘Shpërthen’ Reali, brenda 6 minutash shënohen 3 gola

16:54, 06/12/2018

Real Madrid ka shënuar tre gola të shpejtë përballë Melilla në ndeshjen e vlefshme për Kupën e Spanjës.

Në minutën e 33’ ishte Asensio i cili hapi serinë e golave, ndërsa pas 180 sekondash lojë spanjolli shënon edhe golin e dytë të ndeshjes.

Nuk kaluan më shumë se 4 minuta të tjera dhe Javier Sanchez kthen në gol asistin e dhënë nga Asensio.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment