Panucci me ‘dhimbje koke’, dëmtohet lojtari i Kombëtares shqiptare

Panucci me ‘dhimbje koke’, dëmtohet lojtari i Kombëtares shqiptare

17:49, 08/11/2018

Ylber Ramdani është dëmtuar dhe nuk do të jetë në dispozicion të Christian Panuccit për duelin e nëntorit kundër Uellsit dhe Skocisë.

Mesfushori ka marrë një dëmtim të hënë në ndeshjen kundër skuadrës së Horens dhe tashmë detyron Panuccin që të bëjë një zgjedhje tjetër.

Kujtojmë që Ramdani ishte pjesë e listës së lojtarëve të publikuar ditën e djeshme nga tekniku italian.

Ramadani aktivizohet te skuadra e Velje BK ku këtë sezon është aktivizuar për 14 ndeshje si titullar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco