Dita e dytë rrjesht fituese, ja skedina që publikoi Syri.net

Dita e dytë rrjesht fituese, ja skedina që publikoi Syri.net

23:01, 16/08/2018

Pasi publikuam rezultatin e saktë të ndeshjet Real-Atletico, Syri.net pa publikuar edhe sot një skedinë fituese ku koeficenti ishte mjaft i mirë 5.1.

Image

Skedina sotImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment