FOTO/ Ronaldo apo Neymar, shihni kush u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes

FOTO/ Ronaldo apo Neymar, shihni kush u shpall lojtari më i mirë i ndeshjes

23:02, 14/02/2018

Real Madridi arriti një fitore të madhe me rezultatin 3-1 ndaj PSG-së në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, u cilësua si lojtari më i mirë i ndeshjes ndaj PSG-së, për shkak të dy golave të tij që përmbysën avantazhin e përkohshëm të francezëve.

Portugezi u vlerësua me notën 8.4, i ndjekur nga Neymar me 8.3, edhe pse braziliani nuk shënoi asnjë gol.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>