VIDEO/ Ylli më i ri i motoçiklizmit, e të mendosh se është vetëm ... 4 vjeç

VIDEO/ Ylli më i ri i motoçiklizmit, e të mendosh se është vetëm ... 4 vjeç

13:55, 13/02/2018

Një yll i motoçiklizmit është vetëm 4 vjeç, duke e nisur që një vjec duke ngarë biçikletën e tij. I ati i bleu një motor sportiv për fëmijë kur ai ishte vetëm dy vjeç.

Në fakt e gjithë familja e Xhaden janë fansa të motoçiklizmit dhe tokën e tyre e kanë kthyer në një fushë çiklizmi. Prindërit e tij janë shumë krenarë për të.

 “Ecuria e tij është e pabesueshme, kërcen, ngjitet, zbret me motor në një kohë shumë të shkurtër”, thotë i ati.

 “Më pëlqen të kërcej lart dhe të garoj me më të mëdhenj në moshë sepse është më konkurruese”, rrëfen vogëlushi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>