Dëmtimi? Icardi: Ndjej dhimbje, por do vazhdoj të shënoj

Dëmtimi? Icardi: Ndjej dhimbje, por do vazhdoj të shënoj

09:38, 20/11/2017

Mbrëmjen e djeshme Interi mori një fitore shumë të rëndësishme përballë Atalantës dhe tashmë ndodhet vetëm 2 pikë larg kryesuesve të Napolit.

Icardi ishte njeriu i ndeshjes me dy gola të realizuar me kokë, argjentinasi ka folur për shqetësimin në gju, shkruan SYRI.net.

“E ndjeva pak nĂ« fund, por gjatĂ« javĂ«s do tĂ« punojmĂ« mirĂ« pĂ«r ta kaluar. Tendina mĂ« ngacmon pak, por unĂ« po vazhdoj tĂ« shĂ«noj”, ka dhĂ«nĂ« deklaratĂ«n e shpresĂ«s Icardi.

/ Oldi Mele 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>