Takim kokë me kokë Zaev-Soros në Davos të Zvicrës

Takim kokë me kokë Zaev-Soros në Davos të Zvicrës

20:30, 24/01/2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Davos, është takuar me miliarderin George Soros, gjatë konferencës së Davosit në Zvicër.

Mediat maqedonase raportojnë se Zaev dhe Soror, kanë zhvilluar një takim ë gjatë kokë më kok mes tyre. Ndërkohë që nuk dihet ende se çfarë është diskutuar mes tyre. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco