Axhenda e punimeve të parlamentit sot, 21 shtator 2023

Axhenda e punimeve të parlamentit sot, 21 shtator 2023

08:10, 21/09/2023
A+ Aa A-

Parlamenti do të mblidhet sot në seancën e zakonshme të enjtes, e cila fillon në orën 10. Në rendin e ditës janë 11 pika për t’u shqyrtuar dhe votuar.

 

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco