Berisha: Dje, një ditë e madhe për demokratët dhe shqiptarët! Momenti i fjalimit të z. Berisha në Kuvendin Kombëtar të PD

Berisha: Dje, një ditë e madhe për demokratët dhe shqiptarët!

09:57, 01/05/2022
A+ Aa A-

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha, u ka uruar mirëmëngjes, mbështetësve të tij në Fb sot, ende i prekur nga emocionet e Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike që u mbajt të shtunën. “Mirëmëngjes miq! Dje ishte një ditë e madhe për demokratët dhe shqiptarët” shkroi Berisha në postim.

Në vijim mund të dëgjoni në video, fjalën e mbajtur nga z. Berisha dje në këtë Kuvend.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco