Ndragheta e bleu me mish derri/ Rrjeti shpërthen me meme

Ndragheta e bleu me mish derri/ Rrjeti shpërthen me meme

12:57, 26/01/2021
A+ Aa A-

Përgjimet e organizatës kriminale mafioze Ndragheta kanë zbuluar çudi nga më të mëdhatë për vendin tonë.

Në një prej përgjimeve, shqiptarët mësuan se në gusht të vitit 2017, mafia kishte vendosur të korruptonte kreun e Policisë së Tiranës me mish derri, djathë dhe disa ushqime të tjera.

Ky lajm po dominon diskutimet online, edhe pse si zakonisht në median tradicionale, lajmi është zhdukur.

Shikoni më poshtë disa prej memeve më pikante:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 26/01/2021 19:50

qeveri e hajduteve ,na rrjepen ,tu na vjedh ,tu na vrar tu prish shtepi ,tu helmuar popullin ,me gaz helmus,tu na burgosur,vetem serbi ka bo keshtu me kosovaret.jemi shum te revoltuat,shum

Shto koment

Denonco