FOTO/ ‘Gjoba 110 mln euro për tekat e Edit, ja çfarë të nxirret në ankand’

FOTO/ ‘Gjoba 110 mln euro për tekat e Edit, ja çfarë të nxirret në ankand’

15:31, 16/05/2019

Vendimi i Gjykatës së Investitorëve në Uashington që dënon Shqipërinë me 110 milionë euro gjobë për shkak të një teke të Edi Ramës, ka sjellë reagime të shumta.

 Një reagim në faqen e tij në Facebook, anëtari i kryesisë së PD-së, Jamarbër Malltezi propozon që për të kompensuar diçka faturën e rëndë, të nxirret në ankand saraji i Edi Ramës në Surrel.

Reagimi i Jamarbër Malltezit:

110 milionë euro për Beketin?

Pse të taksohen shqiptarët për inate apo lojëra personale të Edit?

Ja çfarë mund të nxirret në ankand për të kompensuar diçka faturën e rëndë të zuzarisë se beut të Surrelit.

56 metra të gjera sarajet!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Laja16/05/2019 17:18

Te shitet saraji bashke me ata qe banojne atje.Po su arit vlera 110 milion euro te shiten tek Begheti anetaret e ps =se me rradhe sipas postit me te larte bashke me pronat e tyre derisa te arihet kjo shume.Ata sjane vetem per te rrjepur popullin dhe as per ta ngarkuar me gjoba ate.Duhet mbajtur nga dikush kjo pergjegjesi.

trapi16/05/2019 17:07

ssgjo sdo dali ne ankand por do ti paguj kokerr mkokerr ky legen popull

t16/05/2019 16:04

Sarajet e tij nuk e kapin shumen 10 milion.100 te tjetat te merret banka lindes.

gramoz16/05/2019 15:47

Sarajet e Surrelit, banken e Lindes, laboratorin e kokaines ne Xibrak dhe klubin e morrave te kuq ne pronesi te Olsit dhe pensionin e Anetes. Te gjitha keto te konfiskohen dhe ti kalojne ne pronesi Beketit. Shqiptaret nuk kane pse paguajne per edvin bajgen.

Shto koment

Denonco