E konfirmuar/ Edi Rama shtrohet në spital në Berlin

E konfirmuar/ Edi Rama shtrohet në spital në Berlin

19:41, 20/03/2019

Prej 3 ditësh Edi Rama ndodhet në Berlin, ku është shtruar në spital.

Lajmi është bërë i ditur për SYRI.net nga njerëz pranë Ramës dhe burime nga Berlini.

Pas parainfarktit që Edi Rama kaloi në Tiranë, për të cilin u shtruar në një spital privat, ai është larguar më pas në drejtim të Berlinit me avion çarter.

Gjendja e Ramës ka qenë e rëndë që në Berat kur ai kishte dalë jashtë kontrollit.

‘Të ftojmë të huajt që të pijnë objektet’, thoshte Rama nga Berati.

Por gjendja e tij do të vinte duke u rënduar, pasi vetëm pak orë më pas, do të shtrohej me urgjencë në spital në Tiranë, pasi kaloi një parainfarkt.

Edhe pse disa orë më vonë Rama bëri një reagim, ai më shumë konfirmoi faktin se ishte në spital, se sa mohoi.

E që nga e hëna ai ndodhet në Berlin, i shtruar në spital. Vizita e tij në Gjermani ka qenë vetëm për shkak të gjendjes së tij shëndetësore e asnjë arsye tjetër.

SYRI.net do te ju sjelle lajme te tjera ne lidhje me situaten shendetesore te Edi Rames.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alban Tirana23/03/2019 14:02

C'fare surrati te peshtire ka Rama ! Si ka mundesi qe ky popull voton kete lugat, imoral, horr, hasan grash, karagjoz, pisanjos, brekushexhi? etj etj. Atehere ajo pjese e ketij populli qe voton kete ndyresire eshte me i poshter se vete Ram palla.

fatossinani22/03/2019 09:26

vdek.dhe.mos.arth.jgalle.edhe.qazimijoneneelbasan

Alban Tirana21/03/2019 15:33

Askujt sja urojme semundjen, por nese Rama nuk kthehet nga Berlini atehere do te shpetojne shume jete shqiptaresh. Ishalla se bje koken ky kriminel.

Keno, bythlepiresi i Ripjelljes!21/03/2019 12:44

Pse ja uroni vdekjen! Ai duhet te vuaje burgun dhe te ndjeje poshterimin nga shqiptaret!

F.U.21/03/2019 05:04

Un them ishalla e le cyryk komplet qe te sillet neper tirone si ver llapa e te tallin k...mileti

kimi20/03/2019 22:45

ne gop te somes

Henry20/03/2019 22:35

Rama takohet me Lulin ne Bruksel a Gjermani? Do zoti e vijne marreveshje e jo me pazar. Bota duke perjashtuar amerikanet , dhe qindarken e fundit e derdhin per opsionin "pazar" Zoti dhe Shba i ndihmofte Shqiperine e shqiptaret!

Ay20/03/2019 22:32

Nuk na interesojnë lajme për atë të papërgjegjshëm. Na njoftoni vetëm kur të ngordhe qe ti bëjmë shur.. ren

Kosta20/03/2019 21:12

Ne p... te Anetes vafte ndyresira.....

Zaho20/03/2019 20:38

Ne fakt keta zullapet e gjate nuk e zgjasin shume, eshte zemra ajo qe ju mer jeten. Besojnme qe te jeté e vertete edhe kete here.

sehiri20/03/2019 20:22

Kete te fandaksur ose e ka zene mallkimi per buken e fukarait,ose mund te kete zgjedhur kete varjant per tu larguar "kryelarte",por i dhjere kembe e koke nga politika .Sidoqofte,po shpetoi ,drejt e te burgu VIPave e ka vendin!

Shqiptari20/03/2019 19:59

Inshallah o Zot i Madh e sjellin me kuti! Keshtu shpeton edhe Partia Socialiste edhe Shqiperia edhe Demokracia!

Gramoz20/03/2019 19:51

Ikte nje sahat e mepare ne ate bote. E dashuron aq shum pushtetin, sa do ishte i lumtur qe te shkonte ne esfel si kryekar i Shqiperise. Lutem me shpirt qe te ike same shpejt ne p... te lindes.

Shto koment