Protesta/ Ja VIDEO që ka shpërndarë Edi Rama në ambasada dhe BE

Protesta/ Ja VIDEO që ka shpërndarë Edi Rama në ambasada dhe BE

13:29, 21/02/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të shumta ndaj Edi Ramës, gjatë tërë kohës.

Por pas nisjes së protestave madhështore nga shqiptarët, Edi Rama ka vendosur të shpërndajë një video nëpër selitë e ambasadave dhe të qeverive të ndryshme në BE, gjoja për grusht shteti që ka përgatitur Sali Berisha ndaj tij.

Ndiqni videon:

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook:

Miq shikoni videon që ka shpërndarë në ambasada dhe qeveri të ndryshme poturembushuri si provë për grushtin tim të shtetit kundër tij.

Nuk mund ta lija pa ndarë me ju këtë dëshmi se sa të drejtë keni kur brohorisni ‘Rama Ik’ dhe ta shporrim, ta shporrim kërmën politike.

Fitore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

ana21/02/2019 14:50

e paska kapur frika mortjen hahahahahahaahah

Many 21/02/2019 13:53

Derisa Endri Paranoja ka bere kete video qe eshte qartazi nje shenje deshperimi atehere kuptohet qe kapterr Ram miu nuk paska me besim tek vetja dhe kapercimi si kryeminister I kesaj situate. Bye Edi. Ghynah se nuk ka me as kush e pret ne Staten Island. I ka mashtruar te gjith. Ben si bir kurve por eshte thjesht, KURVE!

Shto koment