17 njerëz që shkrepën një foto e cila rezultoi një kryevepër

17 njerëz që shkrepën një foto e cila rezultoi një kryevepër

09:23, 02/11/2020
A+ Aa A-

Shumë njerëz besojnë se fotografitë më të mira janë planifikuar ose përgatitur me: ndriçim të mirë, kënde të drejta dhe shumë kujdes. 

Sidoqoftë, nganjëherë mos respektimi i rregullave të fotografisë mund të krijojë një foto të jashtëzakonshme që askush nuk e priste: një foto të burrit tuaj me këmbë të vogla, macen tuaj që duket si Kitten Kong, apo edhe një pemë lundruese.

Fotot më poshtë u shkrepën rastësisht por në fakt rezultuan kryevepra.

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

6.

Image

7.

Image

8.

Image

9.

Image

10.

Image

11.

Image

12.

Image

13.

Image

14.

Image

15.

Image

16.

Image

17.

Image

 

Burimi: Bright Side 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco