Fotografi turk na prezanton me sytë e 20 fëmijëve që shkëlqejnë si gurët e çmuar

Fotografi turk na prezanton me sytë e 20 fëmijëve që shkëlqejnë si gurët e çmuar

13:54, 31/10/2020
A+ Aa A-

Abdullah Aydemir, një fotograf me qendër në Stamboll, beson se i gjithë universi mund të fshihet në sytë e fëmijëve. 

Ai iu bën fotografi fëmijëve që takon në rrugët e Stambollit.

Portretet, kapin bukurinë reale të modelëve të tij të vegjël dhe ne nuk mund t’i heqim sytë nga fotografitë e tij.

1.

Image

2.

Image

3.

Image

4.

Image

5.

Image

6.

Image

7.

Image

8.

Image

9.

Image

10.

Image

11.

Image

12.

Image

13.

Image

14.

Image

15.

Image

16.

Image

17.

Image

18.

Image

19.

Image

20.

Image

 

Burimi: Bright Side

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco