VIDEO/Tronditëse, dy të rinjtë vjedhin televizorin gjigant brenda pak sekondash

VIDEO/Tronditëse, dy të rinjtë vjedhin televizorin gjigant brenda pak sekondash

11:58, 13/08/2020

Ky është momenti shokues, kur dy të rinjë vjedhin një televizor gjigant nga një shtëpi në Britani në mes të ditës.

I gjithë incidenti mbaroi për 60 sekonda.

Shtëpia  e grabitur ndodhej në pronën famëkeqe Page Hall në Sheffield, South Yorkshire.

Në videon e kapur nga kamerat e sigurisë, të rinjtë shihen duke hyrë nga dritarja në shtëpi dhe duke dalë prej saj me televizorin gjigant.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco