VIDEO/Infermierja e koronavirusit heq kostumin hazmat, krijon pellgje me djersën e saj

VIDEO/Infermierja e koronavirusit heq kostumin hazmat, krijon pellgje me djersën e saj

15:02, 12/08/2020

Filmime të një punonjësje koronavirusi në Kinë janë bërë virale.

Në video infermierja shihet duke ngritur pantallonat dhe hequr kostumin hazmat.

Kur ajo e heq atë, një sasi e madhe djerse shihet të bjerë në tokë.

Infermierja shfaqet tejet e lodhur dhe duket se ka vuajtur nga vapa e tmerrshme, e cila ka krijuar sasinë tronditëse të djersës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco