Shfaqet krijesa e paidentifikuar në bregun britanik, teori konspiracioni për prejardhjen

Shfaqet krijesa e paidentifikuar në bregun britanik, teori konspiracioni për prejardhjen

14:43, 01/08/2020
A+ Aa A-

Një krijesë deti 4,5 metra e gjatë është gjetur në bregun britanik.

Krijesa u vu re në në plazhin Merseyside, Liverpool ditën e mërkurë dhe është cilësuar si një anomali detare.

Njerëzit nuk kanë mundur ta identifikojnë kafshën, e cila nuk ka një kokë të mirëfilltë.

Ajo është dekompozuar dhe rrethohet nga miza.

Kanë qënë të shumtë personat që kanë besuar se krijesa është një alien.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco