VIDEO/ Humbi këmbën gjatë operacionit, missi kolumbian kërcen sërish

VIDEO/ Humbi këmbën gjatë operacionit, missi kolumbian kërcen sërish

12:38, 07/07/2020
A+ Aa A-

Daniella Álvarez nuk pati kurrë dyshime se do të kthehej në pistën e kërcimit, pasi mori vendimin e tmerrshëm për të hequr këmbën me operacion.

Ish Miss Kolumbia u diagnostikua me ishemi, një sëmundje që ndalon qarkullimin e gjakut në një organ a pjesë trupi.

Për këtë arsye mjekët u detyruan t’i operonin këmbën e t’ia hiqnin atë.
Por bukuroshja vazhdon të frymëzojë dhe nuk i ka humbur shpresat për një jetë normale.

Ajo ndau në rrjete sociale një video të sajën, ku shfaqet duke kërcyer me të vëllain.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco