VIDEO/Përshkoni hekurudhat e Britanisë në vetëm pak minuta me klipin mahnitës

VIDEO/Përshkoni hekurudhat e Britanisë në vetëm pak minuta me klipin mahnitës

14:23, 03/07/2020

Një nga udhëtimet më mahnitëse në hekurudhat e Britanisë mund të përjetohet tani për vetëm pak minuta.

I parë nga këndvështrimi i shoferit, udhëtimi kalon dy ura epike dhe kilometra të tëra të fshatrave britanikë.

Filmimi mahnitës shfaq rrugën e një treni nga Edinburgh në Aberdeen.

Udhëtimi 130 milje kërkon dy orë e 38 minuta në jetën reale.

Por në këtë klip ai mbarohet në 7 minuta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco