FOTO/ Vila ku princ Charles tradhëtoi Lady Dianën tashmë në shitje

FOTO/ Vila ku princ Charles tradhëtoi Lady Dianën tashmë në shitje

12:49, 04/06/2020

Vila mahnitëse në fshat, ku princi Charles mendohet të ketë tradhëtuar Lady Dianën me Camilla Parker Bowles, është tashmë në shitje për £3.75million.

Vila 'Bolehyde Manor' ishte fillimisht pronë e dukeshës së Cornwall, Camille Parker, kur ajo ishte ende e martuar me Andrew Parker Bowles.

Princ Charles mendohet se ishte një vizitor i shpeshtë para dhe gjatë martesës së tij me Lady Diana Spencer.

Tashmë vila përrallore është në shitje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco