FOTO/Influencuesja nuk njihet pasi i dalin fotot e papërpunuara

FOTO/Influencuesja nuk njihet pasi i dalin fotot e papërpunuara

11:48, 01/06/2020
Rrjetet sociale janë të mbushura me fotografi që janë përpunuar për të shfaqur një version shumë të kuruar dhe pranë perfeksionit.
Por fansat e një influencuesje kineze u shokuan kur panë se sa shumë të edituara ishin fotot që ajo ndante. 
Ylli i rrjeteve sociale @Coeyyyy, e cila përdor platformën kineze Xiaohongshu, dukej si një person tjetër pas kurimit të çdo detaji në fotot e saja, që nga nofulla e deri te masa e trupit të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco