FOTO/Pishina private apo akuariume njerëzore? Hotelet luksoze që e sollën turizmin në një tjetër nivel

FOTO/Pishina private apo akuariume njerëzore? Hotelet luksoze që e sollën turizmin në një tjetër nivel

12:50, 30/05/2020

Pishinat private nuk janë një tipar i pazakontë në hotelet dhe vilat luksoze.

Por zinxhiri i hoteleve dhe qendrave spa ‘Six Senses’ i ka sjellë ato në një nivel tjetër, duke i vendosur në tavane me dysheme transparente.

Si mund të imagjinohet, këto akuariume njerëzore krijojnë vende ideale për të krijuar kujtime të paharrueshme në pushime.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco