Mësuesja e baletit shkon në spital për gurin në veshka, zbulon se është shtatzënë dy orë para se të lindte

Mësuesja e baletit shkon në spital për gurin në veshka, zbulon se është shtatzënë dy orë para se të lindte

12:25, 28/05/2020

Një mësuese baleti zbuloi që ishte shtatzënë vetëm dy orë para se të lindte, kur shkoi në spital për tu trajtuar për ‘një gur në veshka’.

Lizzie Quah, nga Bloomington, Illinois, e ndau historinë e saj shokuese në rrjete sociale dhe shpjegoi si shkoi me nxitim në emergjencë në mes të natës, pasi vuajti dhimbje të tmerrshme.

Gruaja tregon se përjetoi dhimbje shumë të forta, të cilat i ngatërroi me ato që kishte ndjerë kur kishte pasur një gur në veshka.

Mësuesja e baletit tregon se ajo kishte shtuar shumë pak në peshë dhe gjithashtu kishte pasur një cikël menstrual të rregullt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco