Babai ndërton lojën në shtëpi, kap lodra duke përdorur si kanxhë të bijën

Babai ndërton lojën në shtëpi, kap lodra duke përdorur si kanxhë të bijën

11:17, 28/05/2020

Një baba shumë kreativ i dy vajzave të vogla gjeti një mënyrë për t’i argëtuar ato gjatë karantinës.

Bradley O’Riordan, nga Essex, Londër, ndërtoi një lojë në shtëpinë e tij, ku lojëtari duhet të provonte aftësitë e tij dhe të kapte një lodër nga  vasksa me anë të kanxhës.

Ajo që e bëri atë viral: kanxha ishte e bija.

Ai dhe e dashura e tij Jade Mithcell ndanë më vonë një video të lojës së tyre në shtëpi në rrjete sociale, ku tashmë është parë 1.5 million herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco