VIDEO/Zjarrëfikësit marrin ndihmë speciale, qeni imiton në mënyrë perfekte makinën e tyre

VIDEO/Zjarrëfikësit marrin ndihmë speciale, qeni imiton në mënyrë perfekte makinën e tyre

10:43, 29/04/2020
A+ Aa A-

Një qen shtëpie me emrin Katie është kapur në video duke imituar në mënyrë perfekte një makinë zjarrëfikëse që kaloi pranë saj.

Zjarrëfikësit në Britani e gjetën këtë video në internet dhe e shpërndanë dhe ata.

Së bashku me videon ata shkruajtën: ‘Të gjithë kemi nevojë për ndihmë nga miqtë tanë’.

‘Qeni Katie e merr shumë seriozisht punën e saj.’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco