Incidenti që u bë viral, gruaja e lë qenin me një ‘model flokësh’ si një arkë kursimi

Incidenti që u bë viral, gruaja e lë qenin me një ‘model flokësh’ si një arkë kursimi

14:18, 28/04/2020
A+ Aa A-

Një qen pa fat i racës golden retriever përfundoi me një ‘model flokësh’ që e bënte të dukej si një arkë kursimesh, pas një incidenti në shtëpi.

Rachel Sharpe, 25 vjeç, po kujdesej për mjekrrën e të shoqit në Gloucester, Gloucestershire, kur qeni i tyre 1 vjeçar u tremb nga makina e zhurmshme e rrojës.

Gruaja u kthye nga qeni për t’i treguar se nuk ishte pse të frikësohej, por pa dashur e trembi qenin edhe më shumë. Ai lëvizi dhe një pjesë e qimeve në kokën e tij u pre nga makina.

Këtë ndodhi humoristike gruaja e ndau në rrjete sociale dhe shumë veta e quajtën qenin ‘një arkë kursimesh’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco