Zelanda e Re del nga karantina, i gjithë vendi në rradhë para fast-foodit

Zelanda e Re del nga karantina, i gjithë vendi në rradhë para fast-foodit

12:28, 28/04/2020
A+ Aa A-
Zelanda e Re doli nga karantina dhe gjëja e parë që shumica e banorëve donte të bënte ishte të shkonin menjëherë te McDonald's. 
Qindra banorë të uritur u vendosën në rradhë që në mesnatë për të ngrënë hamburgerin e parë në 5 javë, teksa fast-foodi hapi dyert këtë mëngjes. 
Shërbimet e porosive në makina filluan në orën 5 të mëngjesit dhe dhjetëra makina u vendosën para dritareve. 
Rradha ishte aq e gjatĂ« sa policisĂ« iu desh tĂ« krijonte njĂ« korsi vetĂ«m pĂ«r klientĂ«t e McDonald’s.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco