VIDEO/Ky po që është një beer garden! Fqinjët shndërrojnë gardhin në bar

VIDEO/Ky po që është një beer garden! Fqinjët shndërrojnë gardhin në bar

15:14, 27/04/2020
A+ Aa A-

Dy fqinjë kanë shndërruar një pjesë të gardhit të tyre në një bar, në mënyrë që të munden të shijojnë një birrë së bashku gjatë karantinës.

Paul Hurton dhe Anthony Dunn, nga Bowburn, Durham, kanë jetuar pranë njëri-tjetrit për 20 vjet dhe kanë qënë shokë që kur janë njohur. Pija ka qënë gjithmonë hobi i tyre i përbashkët.

Por me mbylljen e lokaleve, ata u detyruan të mendonin për zgjidhje alternative dhe duket se kanë gjetur një ide perfekte për këtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco