U diagnostikuan me koronavirus në të njëjtën ditë, të moshuarit ndajnë puthjen e fundit para se zonja të humbte jetën

U diagnostikuan me koronavirus në të njëjtën ditë, të moshuarit ndajnë puthjen e fundit para se zonja të humbte jetën

13:53, 27/04/2020
A+ Aa A-

Një stërgjyshe ndërroi jetë pasi u testua pozitive për koronavirus, në të njëjtën ditë si burri i saj, i cili e takoi atë për një puthje të fundi në korridoret e spitalit.

Ajo vuante nga probleme me zemrën dhe u dërgua menjëherë në sektorin e trajtimit intensive, por vidq 4 ditë më vonë.

I shoqi, i cili u testua pozitiv për koronavirusin por nuk shfaqte simptoma, u largua dy javë më vonë nga spitali dhe tani po përmirësohet në shtëpinë e tij.

Të moshuarit që sapo kishin festuar 40 vjetorin e tyre, e panë njëri-tjetrin për një moment të fundit, kur ndanë dhe një puthje para se zonja të ndërronte jetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco