Gruaja qeth vetë qenin e saj në karantinë, shokohet nga rezultati.

Gruaja qeth vetë qenin e saj në karantinë, shokohet nga rezultati.

15:26, 26/04/2020
A+ Aa A-

Duke qënë se të gjithë bizneset jo të nevojshme janë mbyllur për shkak të koronavirusit, shumë njeëz kanë eksperimentuar me veprimtari të ndryshme.

Por me këtë iniciativë kanë ardhur dhe shumë dështime.

Dështimi më i fundit vjen nga një grua, e cila u përpoq të qethte qenin e saj.

Natalie Hinds mendonte se qeni i saj i racës Pomeranian kishte nevojë për një qethje dhe duke qënë se çdo berber ishte mbyllur u detyrua ta bënte vetë këtë gjë.

Rezultati ama nuk ishte aspak siç ajo priste.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco