VIDEO/Izolim si mbretër, çifti tregon si është karantina, kur jeton në një kështjellë

VIDEO/Izolim si mbretër, çifti tregon si është karantina, kur jeton në një kështjellë

14:38, 07/04/2020
Një çift bleu dhe renovoi një kështjellë, por pikërisht kur ata filluan të ftonin miq, pandemia e koronavirusit detyroi çdo njeri të izolohej.
Por ata tregojnë se nuk janë mërzitur aspak nga kjo, pasi kështjella është vendi ideal për tu karantinuar.
Ata tregojnë se as që e kanë vënë re ndryshimin e karantinës, përveç faktit që nuk munden të shkojnë në dyqane si më parë.
Gjithsesi kjo nuk është e nevojshme për ta, pasi çifti rrit vetë perimet dhe zarzavatet në kopshtet e pafundme që rrethojnë kështjellën. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco