VIDEO/Vajza 10 vjeçare nderon stafin mjekësor, këndon në nder të tyre

VIDEO/Vajza 10 vjeçare nderon stafin mjekësor, këndon në nder të tyre

14:13, 07/04/2020

Një vajzë 10 vjeçare ka bërë më të mirën e saj për të ngritur moralin e punonjësve të NHS dhe stafit mjekësor kudo, duke kënduar këngën  'We'll meet again' në nder të tyre.
Sophie Tinger nga Hertfordshire u dedikoi performancën e saj të këngës klasike të Vera Lynn stafit të NHS për t'i falenderuar ata për punën në linjën e parë të luftës kundër koronavirusit.
Kushëriri i saj e postoi videon, e cila e bëri vajzën e vogël të dashur në shumë vende të botës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco