Dashuri me shikim të parë/Gruaja martohet me kamarierin, e njohu në dasmën e parë

Dashuri me shikim të parë/Gruaja martohet me kamarierin, e njohu në dasmën e parë

14:45, 06/04/2020

Një grua është martuar me të njëjtin kamarier grek, me të cilin kërceu në dasmën e parë dhe këmbëngul që ka pritur për të gjithë jetën e saj.

Natalie Perry, 37 vjeç, nga Stonehouse, Gloucestershire, u njoh me kamarierin Fred Kasa, 36 vjeç, pasi lidhi kurorë me tani ish-burrin e saj në dasmën e tyre në Kretë, në vitin 2012.

Ajo kërceu me të Zorban.

Në vitin 2016 Natalie u nda me të shoqin dhe një vit më vonë shkoi në të njëjtin restorant, ku dhe çifti u rilidh.

Pas ritakimit në restorant, ata kaluan një javë së bashku dhe më pas lidhja e tyre ishte në distancë. Ata i shkruanin njëri-tjetrit dhe pas 6 muajsh Fred vendosi të shpërngulej në Britani.

Tashmë ata janë martuar dhe po planifikojnë muajin e mjaltit në Kretë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emri 06/04/2020 18:12

ky esht katnar kavaje

Shto koment

Denonco