VIDEO/ Momenti shokues, vjedhin biçikletën e infermieres në vijën e parë kundër koronavirusit

VIDEO/ Momenti shokues, vjedhin biçikletën e infermieres në vijën e parë kundër koronavirusit

13:24, 29/03/2020

Një biçikletë që i përkiste një anëtarëje të stafit mjekësor u vodh jashtë spitalit Leicester Donor Centre.

Anëtarja e stafit bënte pjesë në skuadrën që është në vijën e parë të luftës kundër koronavirusit dhe po punonte orë shtesë.

Ajo e përdor biçikletën çdo ditë për të shkuar në punë dhe e lidh atë jashtë spitalit.

Kjo video tregon momentin e turpshëm, kur dikush e vjedh atë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco