Dasmë në kohën e karantinës, çifti martohet vetëm me prindërit, hanë të vetmuar në park

Dasmë në kohën e karantinës, çifti martohet vetëm me prindërit, hanë të vetmuar në park

14:34, 27/03/2020

Një çift që mendohet të jetë i fundit që u martua në Britaninë e Madhe para se vendi të futej në karantinë e ka krahasuar dasmën e tyre me një episode të serialit Black Mirror, teksa i përshëndetën të ftuarit e tyre në një derë xhami.

Vakti i tyre i parë si çift ishte në një tavolinë të braktisur në park, të vetëm.

Lauren Hallam-King, 28 vjeç , dhe i shoqi Tom Hallam, 33 vjeç, kishin planifikuar të martoheshin para 15 dëshmitarëve dhe më pas i priste një banket më i madh me miqtë dhe familjen.

Por çifti u detyrua ta anullonte këtë plan dhe të martohej në praninë e prindërve dhe fotografit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco