FOTO/ Profile me letra higjienike dhe dezinfektantë për të tërhequr partner, ja si pandemia ndryshoi aplikacionet

FOTO/ Profile me letra higjienike dhe dezinfektantë për të tërhequr partner, ja si pandemia ndryshoi aplikacionet

15:02, 25/03/2020

Karantina duket se i ka bërë njerëzit shumë më kreativë. Shumë njerëz kanë zgjedhur që të rifreskojnë profilet e tyre dhe të vënë si foto në aplikacionet për të gjetur partnerë, pamje që i tregojnë ata pranë letrave higjienike, dezinfektantëve dhe furnizimeve me ushqime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco