VIDEOLAJM/ Momenti kur qeni bulldog sulmon një fëmijë

VIDEOLAJM/ Momenti kur qeni bulldog sulmon një fëmijë

11:02, 24/02/2020
A+ Aa A-

KUJDES: PAMJE TE RENDA

Ky është momenti kur një qen bulldog sulmon një fëmijë në Brazil. Qeni iu turr fëmijës menjëherë, teksa ai po dilte nga ashensor.

Pronari i qenit përpiqet që të qetësojë qenin e tij. Fëmija u kafshua në këmbë dhe mbeti i traumatizuar.

Prindërit e tij kanë paditur pronarin, që rrezikon padi penale për shkak se qeni cilësohet si shumë i rrezikshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco