Pamje të pazakonta: Një grumbull resh të çuditshme ‘pushtojnë’ qiellin

Pamje të pazakonta: Një grumbull resh të çuditshme ‘pushtojnë’ qiellin

15:30, 15/01/2020

Kjo video është marrë në Argjentinë. Në sfond të disa banesave duken një mori resh të errëta të cilat zhvendosen mbi to në pamje impresionuese.

Retë kalojnë mbi ndërtesat dhe kanë një pamje vërtet mbresëlënëse…

Një fenomen i tillë natyror nuk është i shpeshtë dhe ndodh kryesisht në vende me mot shumë të ngrohtë.

Marrë nga: www.curioctopus.it-Përgatiti: F.H-Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco