Lajmi i fundit

VIDEO/ Vjedhja 4 mln euro, burg për autorët, gruaja shpërthen në lot

VIDEO/ Shoferi tmerrohet kur zbulon një bretkosë në makinën e tij

VIDEO/ Shoferi tmerrohet kur zbulon një bretkosë në makinën e tij

15:10, 13/12/2019
A+ Aa A-

Ky është momenti kur një automobilist në Florida pothuajse përplasi kamionin e tij kur një bretkosë kaploi derën anësore të pasagjerit dhe iu hodh në prehër.

Burri, i cili ishte në Sanford, ishte duke filmuar bretkosën ndërsa përdorte dorën tjetër për të mbajtur timonin dhe një cigare. 

Momente më vonë gjatë filmimit, bretkosa u hodh në kabinë duke detyruar burrin të hidhte telefonin e tij në kabinë në panik e sipër.

Ai tregon se gjatë rrugës për në shtëpi, pasi edhe kishte takuar motrën e tij ai dalloi në makinë bretkosën gjigante të cilën si fillim mendoi vetëm ta filmojë por më pas thuajse ka humbur drejtimin e timonit.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco