VIDEO/ ‘Vallëzim në tren’: Çiftet zgjedhin të shtyjnë kështu udhëtimin

VIDEO/ ‘Vallëzim në tren’: Çiftet zgjedhin të shtyjnë kështu udhëtimin

09:24, 28/11/2019

Ky është momenti i adhurueshëm kur tre çifte teksa janë duke udhëtuar drejt shtëpisë së tyre me tren vendosin të argëtohen dhe të kërcejnë brenda në tren.

Christof Niklaus ishte në trenin që udhëtonte nga Farringdon në East Croydon në Londër, kur pa çiftet që po kërcenin me shumë pasion në tren gjatë udhëtimit.

I mahnitur nga ajo që pa, ai vendosi t’i filmojë ekzaktësisht pas mesnatës së 23 nëntorit.

Pamjet tregojnë tre çiftet, të cilat duket se janë duke u argëtuar e madje edhe duke bërë prova kërcimi.

Kur video është publikuar në mediat online shumë njerëz kanë komentuar se do ishte vërtet një rutinë e bukur nëse do ndodhte shpesh.

Marrë nga: www.dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco