FOTO/ Si kujdesen baballarët dhe nënat për fëmijët?

FOTO/ Si kujdesen baballarët dhe nënat për fëmijët?

09:48, 15/11/2019

Sa herë kemi dëgjuar që burrat dhe gratë vijnë nga planetë të ndryshëm? 

Epo, nënat dhe baballarët nuk janë ndryshe, sjellja e tyre është po ashtu e ndryshme në raport me fëmijët.

Dihet se nëna është shumë më e kujdesshme se babai më fëmijën dhe këtë e tregojnë mjaft mirë edhe fotot që kemi përzgjedhur më poshtë.  

Ne nuk po themi se njëri është më i mirë ose më i keqe se tjetri, ata janë thjesht të ndryshëm në mnëyrën si duan edhe si kujdesen për të vegjlit e tyre. 

Gjithsesi këto foto nuk janë për t’u marrë seriozisht por janë një mënyrë e mirë argëtimi dhe për të marrë një dozë të mirë humori për ditën tuaj:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageMarrë nga: www.brightside.me-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco