FOTO/ Kur gjenetika bën mrekulli...

FOTO/ Kur gjenetika bën mrekulli...

15:06, 14/11/2019

Falë gjeneve, ne kemi njerëz që jetojnë mes nesh që janë kaq ndryshe dhe unikë sa na bëjnë të dëshirojmë t'i shikojmë dy herë. 

Nga trashëgimi i tipareve të fytyrës, deri tek dukja si një kopje e saktë e prindit të tyre, deri tek përvetësimi i tipareve të një lloji, gjenet funksionojnë në mënyra misterioze e nganjëherë i ngjajnë një mrekullie.

Më poshtë është një listë e njerëzve që dëshmojnë se mrekullitë gjenetike janë vërtet të mrekullueshme:

Një modele braziliane me një shenjë të madhe lindjeje në fytyrën e sajImage

Këtu është një pamje më e mirë e thithkës në këmbën e këtij personi.Image

Si nëna dhe vajza.Image

 Një familje e albinësh nga IndiaImage

Vajza me gjysmë syri kaf, gjysmë jeshilImageMarrë nga: www.brightside.me-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco