VIDEO/  Duke u kthyer nga diskoteka përfundon me Kadillak në pishinë

VIDEO/ Duke u kthyer nga diskoteka përfundon me Kadillak në pishinë

15:42, 11/11/2019

Ndodhi në Forte dei Marmi, kur disa persona duke u kthyer nga diskoteka, përfunduan me Cadillac në pishinën e hotelit.

Të dy personat në bord mbetën të padëmtuar. Protagonisti i historisë së pabesueshme është një aretino. 

Mëngjesin e djeshëm, së bashku me një mik, ai përfundoi me makinën luksoze në kopshtin e një hoteli në bregdetin e Forte dei Marmi, ku kishte një pishinë tashmë të mbushur me ujë.

Sipas rindërtimeve të para të historisë, makina do të kishte përfunduar në kopshtin e hotelit pasi sipërmarrësi theu një mur kufitar të ulët dhe jo të fortë. Burri dhe një person tjetër që ishte në makinë mbetën të padëmtuar.

Të dy, menjëherë pas aksidentit, u larguan nga kopshti, por u kapën disa orë më vonë nga policia bashkiake. Agjentët i shoqëruan në spital, ku iu nënshtruan gjithashtu testeve të alkoolit.


Marrë nga: www.today.it-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco