FOTO/ Tmerr në kuzhinë: Kur gatimi shkon keq...

FOTO/ Tmerr në kuzhinë: Kur gatimi shkon keq...

15:44, 05/11/2019

Të gjithë kemi bërë një herë në jetë një gabim në kuzhinë pavarësisht nëse kemi qenë duke përgatitur patate të skuqura, një byrek apo edhe thjesht kemi qenë duke grirë fruta.

Por asgjë nuk do të krahasohet me këto fatkeqësi të kuzhinës, të cilat janë ndarë nga kuzhinierë amatorë nga e gjithë bota dhe të përpiluara në një galeri online tepër interesante. 

Prandaj, nëse mendoni se jeni një kuzhinier i keq, mos u dekurajoni, por shikoni si kanë përfunduar përpjekjet e këtyre njerëzve për një vakt ‘të shijshëm’.

Madje disa kanë tentuar edhe të eksperimentojnë në kuzhinë duke krijuar edhe figura interesante ama përpjekja ka shkuar dëm:

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco