Gruaja që u martua me një ‘portret’ pirati, nxjerr në shitje veprën

Gruaja që u martua me një ‘portret’ pirati, nxjerr në shitje veprën

12:23, 05/11/2019

Një grua që u martua me fantazmën e një pirati 300-vjeçar, ka nxjerrë në shitje një portret të ish-burrit të saj.

Amanda Large është 45-vjeçarja e cila thotë se portreti 300-vjeçar që ngjan me Johnny Depp e sëmuri atë shpirtërisht dhe do t’i duhej të bënte seanca ekzorcizmi për të shpëtuar prej tij.

Tani Amanda, e cila jeton në Doënpatrick, thotë se dëshiron të heqë qafe çdo gjë që i kujton Xhekun, përfshirë një foto portret të tij që ajo e bleu pesë vjet më parë.  

Amanda, e cila ka shkruar më parë për përvojën e saj tha: 'Pas ekzorcizmit një pjesë të madhe e fotove të tij u dogjën por nuk mund të heq qafe këtë portret që zotëroj ndaj dhe e kam nxjerrë atë në shitje’.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco