Kristiana Kuqi, vajza nga Kosova që puth të huajt për foton perfekte të Instagramit

Kristiana Kuqi, vajza nga Kosova që puth të huajt për foton perfekte të Instagramit

13:48, 04/11/2019

Me një gjeneratë të kyçur në mediat sociale, nuk është për tu habitur që një pjesë e madhe e njerëzve që udhëtojnë në botë kanë si synim kryesor të tyre të bëjnë fotografi interesante të cilat më pas bëhen virale dhe shumë të pëlqyera në rrjet e madje shumë të komentuara.

Dhe një grua ka qenë shumë e sinqertë në kërkimin e saj për imazhin e përsosur, duke zbuluar madje se ka arritur deri aty sa të kërkojë nga të huajt që të realizojë fotografi në vendet më të veçanta e madje iu ka kërkuar edhe ta puthin në buzë për të pasur fotografinë e përsosur për në Instagram.

Kristiana Kuqi, është vajza nga Kosova, e cila thotë se i ka kërkuar një njeriu të rastësishëm ta puthte përballë Kullës Eifel, në mënyrë që të mund të pretendonte se kishte kaluar disa momente romantike në Paris.

Duke postuar imazhin në Twitter, e diplomuar së fundmi në universitetin e Virxhinias, ajo shtoi se shpresonte që burri po pranonte, përpara se të ndante një fotografi tjetër të një të huaji që ajo puthi jashtë Colosseumit në Romë. 

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco