VIDEO/ Kabina e klasit të parë më e madhe në botë

VIDEO/ Kabina e klasit të parë më e madhe në botë

09:10, 21/10/2019

Nëse ju pëlqen shampanja dhe havjari, një kompani ajrore mund të ketë vendin e përsosur për ju për sa kohë që ju keni një rezervë parash prej 6500 $.

Singapore Airlines fitoi Award Airline Ratings 'Class Class Aëard 2019 për përvojën e saj të fundit, e cila përmban një seri kabina klasash 'suita', secila e dizajnuar të jenë si dhoma hoteli të vogla.

Eksperti i udhëtimit, Jean Arnas, nga ‘The Points Guy UK’, hipi në aeroplanin luksoz për të marrë një pamje brenda kabinave dhe tha që gjithçka thuhet është e vërtetë dhe se këto kabina vërtet nuk zhgënjejnë.

Udhëtimi me aeroplanin Airbus A380 në Londër Heathrow, ishte një kabinë gjigante e klasit të parë ku ai do të kalonte 13 orët e ardhshme para se të zbriste në Singapor.

Brenda kabinës ishte një shtrat, një televizion dhe një gardërobë "mjaft e madhe për të përshtatur një person brenda".

Duke folur për MailOnline , ai tha: "Hapësira është plotësisht surrealiste. Duke pasur 5 metra katrorë në bord ndjehet super luksoze. Dhe për shkak se nuk kisha asnjë fqinj pranë meje ata gjithashtu më dhanë gjysmën tjetër, kështu që unë kisha 10 metra katrorë në dispozicion të vetvetes."

Marrë nga: thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco